Як прибратися в квартирi пiсля ремонту

Прибирання

Після ремонту в будинку, деякі люди замислюються, як же привести своє затишне гніздечко в порядок. Усунення наслідків ремонту в будинку - це вкрай необхідно. Якісне прибирання після ремонту та будівництва допоможе власникам квартири відчути максимальний рівень комфорту. Прибирання після ремонту у Львові ми проводимо за доступними цінами. Вам не варто морочитися над цим і ламати собі голову. Все що необхідно зробити, подзвонити в клінінгову компанію Магнус. Професіонали своєї справи зроблять свою роботу на високому рівні.

Прибирання після ремонту 

Генеральне прибирання квартири після ремонту виконується дуже ретельно. Ви будете в повному захваті. Можна сміливо надати цю справу фахівцям. Клінінгова компанія Магнус допоможе Вам заощадити купу вашого вільного часу і Ви залишитеся задоволеними. Послуги компанії будуть корисними для людей, які виконували ремонт своїми руками. Після такого нелегкого заняття хочеться щоб квартира мала ідеальний вигляд. Після використання послуг компанії ви будете приємно здивовані. Проводиться прибирання як великих, так і маленьких приміщень

Етапи комплексного прибирання

Прибирання після ремонту ділиться на кілька етапів.

  • 1. Спочатку необхідно буде прибрати сміття і будматеріали.
  • 2. Далі проводиться глибоке прибирання поверхонь, що складаються з твердих матеріалів.
  • 3. Чистяться вікна і двері.

Отже, починаємо прибирати сміття після ремонту. По-перше, відзначимо, що при проведенні цього виду робіт треба дотримуватися правил і вимог техніки безпеки. Обов'язково надіньте на руки захисні рукавички, на ноги надійне взуття. Серед сміття обов'язково виявляться гострі і ріжучі предмети. Весь непотріб складайте в мішки, при цьому обов'язково його сортуйте. Може виявитися так, що в ньому виявляться необхідні предмети або інструменти.

Мішки зі сміттям необхідно вивезти на звалище. У сміттє збірники його складати не можна, отримаєте значний штраф. І якщо сміття багато, то вам доведеться на власній машині зробити кілька рейсів. Правда, можна скористатися послугами автотранспорту клінінгової компанії Магнус.

На другому етапі треба прибрати тверді поверхні. Це підлогу, стелажі і верхні майданчики меблів. Зверніть увагу, що саме з підлоговими матеріалами можуть виникнути великі проблеми.Наприклад, ламінат і лінолеум не можна піддавати механічній дії. На них моментально утворяться сліди від жорстких щіток або інших твердих пристосувань. Тому тільки ганчірка або губка.

Але на самому початку вам необхідно зібрати пилюку. Саме вона є найскладнішим забрудненням в такому процесі, як прибирання після ремонту. Тому від неї треба позбавлятися усіма доступними засобами. Оптимальний варіант - це використання пилесоса. Але якщо пил в приміщеннях знаходиться у великій кількості, то цей агрегат не допоможе. Таким чином, рекомендується попередній збір. Як?

Прибирання

Необхідно змочити підлогу водою (води повинно бути небагато, щоб не утворилися розлучення), потім віником зібрати пил в грудочки, які легко збираються. Після цього треба дати час, щоб поверхня підсохла, потім можна пройтися по ній пилососом. Пил на стінах збирається тільки приладом. Особливу увагу необхідно приділити кутам, щілинам, для цього найкраще використовувати плоску насадку.

Переходимо до третього етапу. Складність чищення та миття вікон полягає в тому, що із зовнішнього боку їх почистити самостійно не завжди можливо. Якщо ваша квартира, наприклад, знаходиться на 13 поверсі, то проробляти всі ці операції буде небезпечно. Так що в цьому випадку доведеться скористатися послугами клінінгової компанії Магнус. А ось зсередини прибрати і помити вікна і підвіконня після ремонту не складно. Для цього використовуйте миючі засоби для скла. Інструкція по застосуванню ви знайдете на етикетці.

З дверей, в принципі, все, те ж саме. Тут важливо протерти пил, а забруднення очистити миючими засобами. Як показує практика, для цих цілей достатньо і звичайного мильного розчину.

Останні штрихи

Здавалося б, що на цьому прибирання після ремонту закінчене. В принципі так. Але вам доведеться ще раз протерти всі поверхні, видаляючи пил. Тут можна обійтися без пилососа. Використовуйте м'які ганчірки, пухнасті щітки, головне - необхідні пристосування, які б негативно НЕ впливали на предмети, меблі та поверхні. Особливу увагу приділіть, коли прибираєте пил, на люстри, світильники, радіатори опалення та їх екрани. Тут доведеться попрацювати, тому що ці предмети мають складну форму, туди пилюка забивається в усі щілини і куточки.

І завершальний процес - повне вологе прибирання квартири після ремонту. Порада - почніть з ванної та туалету. Ці невеликі приміщення, облицьовані кахлем, зажадають дезінфекції. Її проведіть обов'язково.

Корисні поради

  • • Керамічну плитку найкраще очищати спеціальною піною для кахлю. Вона добре видаляє сліди силікону, замазки та плиткового клею.
  • • Дерев'яні покриття найкраще натерти поліролем.
  • • Чистити покриття для підлоги рекомендується скипидаром, розчинником або тальком. Для кожного підлогового матеріалу виробники пропонують свої засоби для чищення. Скористайтеся ними.
  • • Пластикові рами після ремонту треба чистити спеціальними складами, які не зашкодять їх поверхні і не залишать слідів.

Отже, підводимо підсумок. Прибрати кімнати квартири після ремонту своїми руками не просто. На це буде потрібно не тільки сили і час, але і трохи коштів. Тому радимо скористатися послугами професіоналів клінінгової компанії Магнус. Адже ми піклуємося про Ваш затишок.

Перейти в розділ «Наші ціни» клінінгової компанії Магнус