Щоденне прибирання

Прибирання

Ви сучасна мисляча людина з цікавою роботою і улюбленою справою, яка цінує свій час і гроші.

Ви розумієте, що витрачати вільний час на прибирання і доручати її дилетантам - це безглуздо!

Довірте це завдання професіоналам клінінгової компанії Магнус!

Клінінг - це професійний комплекс заходів щодо забезпечення чистоти, відповідний високим європейським стандартам. Клінінг від компанії Магнус - це не просто миття і прибирання, це всеосяжний професійний догляд за будь-яким приміщенням, від квартири до торгового центру. Він включає в себе високоякісне виконання і прогресивні технології, спеціальне обладнання, ексклюзивні миючі засоби і унікальні методики відновлення покриттів. Чистота в приміщенні або будинку - це здоров'я його мешканців і позитивний імідж господарів.

У штаті компанії Магнус працюють досвідчені фахівці. Завдяки їх професіоналізму вам будуть забезпечені найсприятливіші умови для роботи і відпочинку! Ми працюємо по перевіреній і доведій ефективністі своїх методів, керуючись світовими стандартами і строгими вітчизняними ГОСТами. Уважно стежимо за новинками в сфері клінінгу і застосовуємо їх одними з перших.

Наша клінінгова компанія пропонує максимально зручну взаємодію з клієнтом. Пропонуємо різні форми співробітництва для забезпечення найбільш ефективного результату для вас, в тому числі довгострокові договірні взаємини і одноразові замовлення.

Щоденне прибирання - тепер вам не потрібно постійно думати про те, як підтримувати порядок. Це оптимальний варіант для власників квартир, котеджів офісів, торгових центрів і магазинів, виробничих і складських комплексів.

В залежності від типу приміщення та домовленості сторін щоденне прибирання включає такі основні заходи:

  • - видалення пилу із поверхонь крісел, столів, дверей, підвіконь, карнизів, шаф, світильників та інших предметів інтер'єру;
  • - сухе та вологе чищення килимів та ковроліну;
  • - прибирання твердих поверхонь;
  • - винесення сміття, чистку смітників та попільниць, заміну сміттєвих поліетиленових пакетів;
  • - миття вікон, вітрин, дзеркал та інших скляних поверхонь, чистка жалюзі;
  • - полірування меблів;
  • - видалення пилу з телевізорів, комп'ютерів, моніторів, факсів, телефонів та іншої побутової техніки;
  • - чистка санвузлів, дезинфекція санвузлів;
  • - забезпечення іншими матеріалами ( рідке мило, рушнички, туалетний папір, таблетки для туалетних баків і пісюарів, гігієнічні пакети, тощо)

Прибирання

Перейти в розділ «Наші ціни» клінінгової компанії Магнус