Прибирання після ремонту.

Ремонт квартири - справа серйозна, клопітка, але і приємна. Очікування того, що все зміниться, стане гарним і затишним, додає сили. І ось він (ремонт) закінчений, але щастя від цього не стало більшим, тому що вас чекає прибирання після ремонту. Скажімо прямо, пил і бруд, будівельне сміття, залишки фарби, розчинів, сумішей - все це необхідно винести з квартири, вивезти і провести генеральне прибирання. Буде важко.

Ремонт

Ви не хочете все це робити самі, тоді перекладіть свої турботи на плечі професіоналів. Клінінгова компанія Магнус за кілька годин приведе ваш будинок в належний вигляд. Ми насправді професіонали, фахівці своєї справу, в нашому арсеналі тільки професійна техніка та миючі засоби. До того ж вам не варто хвилюватися за те, куди подіти все сміття. Співробітники компанії Магнус його зберуть і вивезуть.

Як вже було сказано вище, цей процес важкий і клопіткий. Ступінь забруднення в різних місцях квартири буде відрізнятися: пил, плями фарби, краплі клею та інше одним протиранням ганчірки не видалити.

Тому під кожен вид забруднення доведеться підбирати миючий засіб, це робити треба обережно. Помилитеся з підбором - пошкодите якусь поверхню. Наприклад, видалите фарбу або зіпсуєте шпалери.

Навіть найвідповідальніша будівельна компанія, не стане ретельно наводити порядок по закінченню всіх робіт, так як це не входить в їх компетентність. А прибирання після ремонту це досить клопітка праця, адже необхідно позбутися від будівельного сміття, пилу. Крім того потрібно вимити віконні конструкції та вивести плями які можуть залишитися після використання лакофарбових матеріалів, шпаклівок і т. д. Все це досить складно зробити самостійно, не маючи під рукою потужної сучасної техніки і спеціальних миючих і хімічних засобів. Але навіть цього недостатньо, дуже важливо щоб були певні знання і досвід роботи в цій області. Тому Ви не досягнете потрібного результату, і тільки даремно витратите свій час, тому краще післяремонтне прибирання виконати, звертаючись в клінінгову компаніюМагнус.

Погодьтеся, що ремонт квартир проводитися не кожен день і вважається не найдешевшим задоволенням, тому щоб не зіпсувати красу, довірте прибирання професіоналам, які знають толк у цій справі. Адже вони будуть використовувати спеціальну хімію, яку не можна придбати в звичайному магазині. Також проведуть глибоку чистку і миття різних підлогових покриттів (паркет, ламінат, керамічна плитка, мармур). Фахівці за допомогою спецтехніки та інвентарю приберуть пилюку зі стелі і стін, ретельно вимиють дзеркальні і скляні поверхні. Важливо пам'ятати, що використовуючи звичайний віник, відро з водою і ганчірку ви ніколи не досягнете потрібного результату, і тільки даремно витратите свій час, тому краще післяремонтне прибирання виконати, звертаючись в клінінгову компанію Магнус.

Прибирання після ремонту включає в себе:

 • - видалення пилу з усіх видів поверхонь включаючи стіни, двері та інші предмети інтер’єру
 • - винесення та вивіз будівельного сміття
 • - вологе прибирання поверхонь
 • - вакуумне чищення килимового покриття, вологе чищення килимового покриття
 • - чистка кафельних стін,унітазів, пісюарів, біде та інших предметів інтер’єру
 • - чистка дверних блоків, плінтусів та інших важкодоступних предметів інтер’єру
 • - миття вікон та інших скляних поверхонь
 • - видалення пилу із решіток вентиляційних отворів
 • - прибирання та дезінфекція санвузлів після ремонту
 • - ваксація плитки (нанесення захисної полімерної плівки)
 • - видалення стійкого забруднення з підлоги будь-якого типу

Переваги співпраці з клінінговою компанією Магнус:

 • * Якісно виконана робота.
 • * Своєчасна здача чистого об'єкта.
 • * Індивідуальний підхід до кожного клієнта.
 • * Використання сучасної техніки.
 • * Доступна ціна.

Високоякісне прибирання після ремонту

Погодьтеся, що ремонт квартир проводитися не кожен день і вважається не найдешевшим задоволенням, тому щоб не зіпсувати красу, довірте прибирання професіоналам, які знають толк у цій справі. Адже вони будуть використовувати спеціальну хімію, яку навряд чи можна придбати в звичайному магазині. Також проведуть глибоку чистку і миття різних підлогових покриттів (паркет, ламінат, керамічна плитка, мармур). Фахівці за допомогою спецтехніки та інвентарю приберуть пил зі стелі і стін, ретельно вимиють дзеркальні і скляні поверхні.

Високоякісне прибирання після ремонту

Безсумнівно, слід зазначити той факт, що працівники клінінгової компанії Магнус використовують тільки перевірені екологічно чисті миючі засоби, які мають сертифікати якості і не принесуть ніякої шкоди для здоров'я людини і навколишнього середовища. Найкращим підтвердженням того, що майстри компанії на всі 100% справляються з поставленим завданням, є наші постійні замовники, які рекомендують послугу прибирання після ремонту своїм знайомим і друзям. Ми пропонуємо нашим клієнтам широкий спектр послуг, за доступними цінами. Замовлення можна оформити на нашому сайті, якщо виникнуть якісь питання, компетентні менеджери по телефону нададуть повну інформацію.

Прибирання

Наша компанія допоможе вам видалити пил зі стін і стель, прибрати після ремонту будівельне сміття, почистити плінтуси. Прибирання після будівництва вкрай необхідне. Тільки після якісного прибирання професіоналами ви відчуєте радість від закінчення ремонту. Адже ми піклуємося про Ваш затишок.

Перейти в розділ «Наші ціни» клінінгової компанії Магнус