Миття фасаду

Миття

Від пилу і кіптяви будь-який фасад може втратити свій блиск. Осідаючи на стінах, такі забруднення не тільки погіршують зовнішній вигляд будинків, а й шкодять облицювальному покриттю, знижуючи термін його експлуатації. Щоб вигляд будівлі знову засяяв на сонці, довіртесвої фасади «Магнус»

Клінінгова компанія «Магнус» надає послуги професійного миття фасадів. Фасад - візитна картка магазину, дому, офісу, ресторану, тому їй потрібен регулярний якісний догляд. Тим більше що він відноситься до найбільш швидкої забрудненої частини будівлі.

Підтримувати фасад і вітрину в чистоті і охайності - обов'язок власників, орендарів комерційних приміщень. Саме вони створюють привабливий зовнішній вигляд вулиці, району і всього міста. У нашій клінінговій компанії «Магнус» послуга миття фасадів будівель являється оперативною і якісною з використанням спеціального обладнання, яке дозволяє усувати будь-які забруднення з поверхонь незалежно від особливостей об'єкта і його висоти, адже ми піклуємося про Ваш затишок

МиттяМиття

Точна вартість визначається нашим майстром після виїзду на об'єкт. Ціна залежить від ступеня і характеру забруднень, складності рельєфу будівлі, облицювальний матеріал, висоти будівлі, складності та способу мийки.

Перейти в розділ «Наші ціни» клінінгової компанії Магнус