Хімчистка килимів та ковроліну

Чистка

Хімчистка килимів є окремим видом клінінгових послуг та вимагає певного досвіду і знань.

З давніх-давен килими є прикрасою будь-якого приміщення. Однак, як і будь-яка інша річ, вони потребують постійного догляду. Сьогодні існує безліч видів виробів: від найдешевших до найдорожчих.

Килимові покриття - одині з найпопулярніших способів створення затишку як в житлових, так і офісних приміщеннях.

Однак поряд з усіма перевагами вони легко забруднюються і потребують регулярної хімчистки. Клінінгова компанія Магнус допоможе вирішити Вам всі проблеми по догляду за предметами інтер'єру. Наші фахівці в максимально короткий термін виконує всі роботи по відновленню килимового виробу.

Вчасно виконана чистка килима дозволить продовжити термін його експлуатації і забезпечить первозданну свіжість і красу.

Чистка килимів - важка робота, яку не так просто зробити, як здається на перший погляд. Для кожного окремо взятого виробу застосовуються свої методи чищення, хімічні засоби і зіпсувати його можна швидко (пошкодити ворс, забарвлення), скориставшись невідповідним складом. Тому не намагайтеся виконувати хімчистку своїми силами.

ЧисткаЧистка

Компанія Магнус виконує всі види хімчистки килимів на дому у Замовника тому Вам не потрібно хвилюватися і шукати вільний час, щоб завезти його до нас. Адже ми піклуємося про Ваш затишок

Хімчистка килима і ковроліну здійснюється в кілька етапів:

Чистка

  1. 1. На першому етапі чищення килима і ковроліну наш фахівець проводить огляд об’єкту і визначає тип килима (синтетичний, або натуральний), а так само ступінь його забруднення.
  2. 2. На другому етапі чищення килима і ковроліну підбирається метод очищення, а так само необхідна хімія.
  3. 3. На третьому етапі фахівець завдає хімічний розчин на килим або ковролін
  4. 4. На четвертому етапі майстер за допомогою килимового екстрактора витягує бруд, при цьому процедура може повторюватися неодноразово до отримання відмінного результату.
  5. 5. На п'ятому етапі чищення килиму або ковроліну відбувається вимивання залишків хімії за допомогою килимового екстрактора з чистою водою. Багаторічний досвід фахівців клінінгової компанії Магнус забезпечить швидку і якісну роботу по хімчистці ковролінів і килимів у Вас вдома, або в офісі.

Ми виконуємо всі послуги по хімічному очищенню по прийнятно низькими цінами. Вартість хімчистки килимів залежить тільки від обсягу виконуваних робіт: чим більший об'єм - тим нижче ціна.

Перейти в розділ «Наші ціни» клінінгової компанії Магнус

Сервис звонка с сайта RedConnect