Чищення м'яких меблів

Чистка

Клінінгова компанія Магнус пропонує чистку м'яких меблів на дому в комплексі з прибиранням житла або окремо. Професіоналізм фахівців, а також використання сертифікованих засобів дозволяють боротися з будь-якими забрудненнями, плямами на оббивці диванів, крісел, ліжок, стільців з оббивкою, пуфів, офісних меблів, сидінь в конференц-залах, кінотеатрах і т. Д.

Наші переваги:

  • - Ми працюємо з усіма видами штучних і натуральних матеріалів.
  • - Індивідуально підбираємо для кожного виду тканини і ступеня забруднення засіб.
  • - Дбаємо про збереження якості матеріалів і їх привабливого вигляду.
  • - У нас хімчистка меблів має дуже доступні ціни для власників квартир, будинків, офісів, ресторанів і т.д.

Ми використовуємо у своїй роботі не тільки ефективні і максимально безпечні для здоров'я людини засоби для чищення, але також виконуємо усунення забруднень спеціалізованим обладнанням. Завдяки цьому хімчистка м'яких меблів здійснюється швидко і якісно, не змушуючи клієнтів чекати і відчувати дискомфорт від присутності сторонніх. Адже ми піклуємося про Ваш затишок

Особливості хімчистки меблів

У нашій компанії виконується хімчистка меблів кількома способами:

  • - Реагенти подаються на оббивку під тиском, завдяки чому відбувається глибоке проникнення речовини і, відповідно, очищення виконується не поверхове, а по всій структурі матеріалу;
  • - Хімчистка для усунення запахів. Крім локального миття в області плями виконується дезодорування, витісняються неприємні запахи.
  • - Хімчистка з тривалим ефектом. Спеціальні речовини не тільки делікатно очищають, не псуючи тканини, але також залишають після себе захисний бар'єр.

ЧисткаЧистка

Перейти в розділ «Наші ціни» клінінгової компанії Магнус